TWiser’ın ilk ürünü olan Wokr , güçlü insan kaynakları deneyiminiz için tasarlanmış bulut tabanlı bir SaaS çözümüdür. Wokr , elliden fazla küresel işletmenin metodolojilerini harmanlayarak oluşturulmuştur. Hedefimiz kurum içi değerlendirme süreçlerinizi AI destekli performans tahminleriyle zenginleştirerek geleceğin insan kaynakları stratejisini ayağınıza getirmektir. Geri bildirim döngülerine dayalı organizasyonel ağ analizi sağlayarak şirketinizi bir adım öne taşımak önceliğimiz.

İletişim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

info@twiser.co

+90 111 111 11 11

Çalışanların gerçek zamanlı geribildirimler ile desteklenmesi şirket performansı açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Wokr’ın geribildirim mekanizması sayesinde çalışanlar kendilerini geliştirmeleri gereken konuları rahatlıkla belirleyerek organizasyonlarına katkı sağlayabilir.

Çalışanlarınıza geribildirim vermek için yıllık performans değerlendirmelerini beklemek yerine devamlı bir geribildirim mekanizması kullanarak çalışan verimliliğini arttırabilir ve dolayısıyla şirketinizin büyümesini hızlandırabilirsiniz.

Birbiri ile aynı seviyede bulunan çalışanlardan alınan geribildirimler de en az yöneticilerden alınanlar kadar değerlidir. Hem çalışanlar hem de yöneticiler birbirleri hakkında geribildirim verebilirler ve bu şeffaflık sayesinde şirketinizdeki takımların veya bireylerin desteğe ihtiyacı olduğu noktaları kolayca saptayabilirsiniz.

Şirketinizde kalıcı bir feedback kültürü oluşturmak için bizimle iletişime geçin.

  • Nereye odaklanmanız gerektiğinin ve asıl problemin farkında olun
  • Doğru insandan doğru geribildirim alın
  • Çalışma arkadaşlarınızı takdir edin
  • Şeffaf bir çalışma ortamı yaratın
shield

Demo Talebi

En iyi insan kaynakları çözümünüzü 14 gün ücretsiz deneyin!

E-mail Adresiniz
Field is required!
Field is required!