TWiser’ın ilk ürünü olan Wokr , güçlü insan kaynakları deneyiminiz için tasarlanmış bulut tabanlı bir SaaS çözümüdür. Wokr , elliden fazla küresel işletmenin metodolojilerini harmanlayarak oluşturulmuştur. Hedefimiz kurum içi değerlendirme süreçlerinizi AI destekli performans tahminleriyle zenginleştirerek geleceğin insan kaynakları stratejisini ayağınıza getirmektir. Geri bildirim döngülerine dayalı organizasyonel ağ analizi sağlayarak şirketinizi bir adım öne taşımak önceliğimiz.

İletişim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

info@twiser.co

+90 111 111 11 11

TWiser’ın ilk ürünü olan Wokr, güçlü insan kaynakları deneyiminiz için tasarlanmış bulut tabanlı bir SaaS çözümüdür. Wokr, elliden fazla küresel işletmenin metodolojilerini harmanlayarak oluşturulmuştur. Hedefimiz kurum içi değerlendirme süreçlerinizi AI destekli performans tahminleriyle zenginleştirerek geleceğin insan kaynakları stratejisini ayağınıza getirmektir. Geri bildirim döngülerine dayalı organizasyonel ağ analizi sağlayarak şirketinizi bir adım öne taşımak önceliğimiz.

Kendi stratejileriniz doğrultusunda şekillendirebileceğiniz esnek platformumuz sayesinde Wokr’ı şirketinize uyarlamak sizin için çok kolay! Şimdiye kadar yalnızca bir zorunluluk olan performans değerlendirmesi ve checkin dönemlerini hem sizin hem de çalışanlarınız için eğlenceli ve kolay bir hale getirerek şirketinizi yepyeni bir seviyeye taşıyoruz.

Elliden fazla sektöründe öncü olan firmayla birlikte çalışarak tasarlanmış olan sistemimizle performans yönetimine şimdiye kadar bakmadığınız bir açıdan bakmanızı sağlıyoruz. Gelin birlikte geleceğinize yön verelim!

50'den fazla küresel işletmenin metodolojilerini harmanlayarak oluşturulan benzersiz metodoloji

Bulut tabanlı SaaS çözüm

Güçlü İnsan Kaynakları deneyimi

AI destekli performans tahminleriyle zenginleştirilmiş OKR ve Geri Bildirim platformu

Gelecekteki en iyi performans gösterenleri ve geride kalanları keşfetme yeteneği

Geri bildirim döngülerine dayalı organizasyonel ağ analizi

shield

Demo Talebi

En iyi insan kaynakları çözümünüzü 14 gün ücretsiz deneyin!

E-mail Adresiniz
Field is required!
Field is required!