TWiser’ın ilk ürünü olan Wokr , güçlü insan kaynakları deneyiminiz için tasarlanmış bulut tabanlı bir SaaS çözümüdür. Wokr , elliden fazla küresel işletmenin metodolojilerini harmanlayarak oluşturulmuştur. Hedefimiz kurum içi değerlendirme süreçlerinizi AI destekli performans tahminleriyle zenginleştirerek geleceğin insan kaynakları stratejisini ayağınıza getirmektir. Geri bildirim döngülerine dayalı organizasyonel ağ analizi sağlayarak şirketinizi bir adım öne taşımak önceliğimiz.

İletişim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

info@twiser.co

+90 111 111 11 11

Kalibrasyon

Çalışan performansına ilişkin güncel verilerle kalibrasyonununuz iyileştirmek sizin elinizde.

Kalibrasyon çalışanları nasıl ve hangi skalalar altında değerlendireceğinize karar vereceğiniz bölüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Wokr, farklı kalibrasyon sistemlerini kullanımınıza açarak sizin için en uygun kalibrasyon seçeneğini kullanmanıza olanak sağlıyor. Her seçeneğin bazı artı ve eksileri olduğunu gözden çıkarmadan stratejinize en uygun seçimi yapmak sizin elinizde. Üstelik bu seçimi yaparken yalnız olmanıza gerek yok. Uzman kadromuz stratejinize en uygun seçimi yaparken her aşamada size destek sağlamak için yanınızda olacaktır. Hemen denemek için demo talep etmeniz yeterli.

01
Değerlendirme

• Değerlendirme Toplantıları
• Çalışan Eğitimleriı
• Hedef Kontrolleri

02
Kalibrasyon

• Kalibrasyon Tekniklerinin belirlenmesi
• Genel değerlendirme süreci
• Performans Analizleri

03
Feedback

• Değerlendirme sonrası geribildirimler
• Performans geliştirme adımları

Performans değerlendirme yaklaşımları geleneksel derecelendirmeden ölçek içermeyenlere kadar farklılık gösterir. Tüm bu farklılıkları Wokr ile deneyimleyip size en uygun olan yaklaşımı kullanabilirsiniz. Wokr ile çalışanlarınızı değerlendirme esnasında geçtiğimiz dönemlerdeki hedeflerini ve başarılarını anlık olarak gözlemleme imkanınız vardır. Bu şekilde gözden kaçırdığınız herhangi bir detayın olmayacağına emin olabilirsiniz.

Hangi başarı kriterleri ışığında değerlendireceğiniz ise tamamen size kalmış.

Artık siz de performans toplantılarından önce değerlendirmelerinizi tamamlamak için saatler harcamak istemiyorsanız ve elinizin altındaki tablonuzla toplantılara katılma imkanına sahip olmak istiyorsanız hemen Wokr’ı şirket kültürünüzün bir parçası haline getirmeye başlayın. Şirketiniz için en uygun değerlendirme sistemini, bu sistemlerin artılarını, eksilerini ve daha birçok özelliği uzman kadromuzun yardımıyla şirketinize uyarlamak için bizimle iletişime geçin.

shield

Demo Talebi

En iyi insan kaynakları çözümünüzü 14 gün ücretsiz deneyin!

E-mail Adresiniz
Field is required!
Field is required!