TWiser’ın ilk ürünü olan Wokr , güçlü insan kaynakları deneyiminiz için tasarlanmış bulut tabanlı bir SaaS çözümüdür. Wokr , elliden fazla küresel işletmenin metodolojilerini harmanlayarak oluşturulmuştur. Hedefimiz kurum içi değerlendirme süreçlerinizi AI destekli performans tahminleriyle zenginleştirerek geleceğin insan kaynakları stratejisini ayağınıza getirmektir. Geri bildirim döngülerine dayalı organizasyonel ağ analizi sağlayarak şirketinizi bir adım öne taşımak önceliğimiz.

İletişim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

info@twiser.co

+90 111 111 11 11

Performans ve Motivasyon Artışı

Check-in dönemleri sizler için yılın en eğlenceli zamanı değildi, peki ya bu durumu tamamen tersine çevirebileceğinizi söylesek?

Hedeflerinizi belirlemek, doğru şekilde yapılırsa, doğası gereği kısa ve uzun dönemli hedeflerinizi başarma oranında büyük artış sağlar. Hedefleriniz size özel, ölçülebilir ve sonuç odaklı olmalıdır. Bu şartlar çalışanlarınızın Wokr ile belirleyeceği hedeflerini başarma ihtimali istatistiksel olarak arttıracak ve performanslarında gözle görülür bir artış yaşanacaktır. Hedeflerinizi nasıl belirlemeniz gerektiğini öğrenmek ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Güçlü performans yönetimine sahip olan şirketlerin bir çoğunda kişisel hedeflerin şirket hedefleriyle paralellik gösterdiği yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bunun sebebi aslında oldukça basit, çalışan hedefleri şirketin temel hedeflerine ne kadar paralel ilerlerse çalışanların şirket üzerindeki etkisi de bir o kadar artar. Böylece çalışan performanslarında da gözle görünür bir artış yaşanır. Çalışan hedeflerinizin ve şirket hedeflerinizin aynı doğrultuda ilerleyebilmesi için bizimle iletişime geçin.​

Hedefleriniz dinamik ve değişime açık olmalıdır. Yılın en başında belirleyip sonrasında tamamen aklınızdan çıkan hedeflerin size ne bireysel ne de şirket bazında bir yarar sağlamayacaktır. Sizin ve şirketinizin gelişimine uygun olarak tasarlanmış performans yönetimi uygulamamız Wokr ile artık hedefleriniz yalnızca lafta kalmayacak. Böylece çalışan motivasyonlarınızdaki artışa tanıklık edebileceksiniz. Tüm bu faydaları şirketiniz ve çalışanlarınızla birlikte deneyimleyebilmek ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçin.