OKR'lerinizi mi yazıyorsunuz? OKR örneklerine göz atın!

EN

ES

Performans Kültürü Analizi

OKR metodolojisi dinamik, hızla değişen ve öngörülemeyen iş dünyamızda giderek daha fazla yaygınlaşıyor. Dünyanın her yerinde organizasyonlar, daha etkileyici sonuçlar elde etmek, rekabette öne çıkmak ve hızla büyümek için artık bu metodolojiyle yola çıkıyorlar. OKR’ler, çalışanların daha ilham verici, zorlu hedefler belirlemesine yardımcı oluyor ve organizasyonların esnekliği, hizalanmayı ve ölçülebilirliği benimsemesine olanak tanıyor. Siz de OKR’yi çalışma kültürünüze dahil etmeyi düşünüyorsanız Twiser yanınızda!

Önce sizi tanıyarak, anlayarak ve size en özel çözümü sunarak yola çıkıyoruz. Bunun için, şirketinizin performans yönetimi kültürüne en uygun çözümü bulmanızı sağlayan bizlerin geliştirdiği “Performans Kültürü Analizi” yapmanızı öneriyoruz. Bu şekilde, iş stratejinizi gerçekleştirmede daha iyi ilerleme kaydetmeniz için size özel yol haritası çıkarıyoruz.

Değerlendirmeyi tamamladıktan sonra size özel en uygun OKR çözümünü detaylı konuşmak için bizden demo talep etmenizi istiyoruz. İşte bu kadar basit!

1Şirket Bilgileri
2Yeni Nesil Performans Sistemi Soruları
3Kişisel Bilgiler