TWiser’ın ilk ürünü olan Wokr , güçlü insan kaynakları deneyiminiz için tasarlanmış bulut tabanlı bir SaaS çözümüdür. Wokr , elliden fazla küresel işletmenin metodolojilerini harmanlayarak oluşturulmuştur. Hedefimiz kurum içi değerlendirme süreçlerinizi AI destekli performans tahminleriyle zenginleştirerek geleceğin insan kaynakları stratejisini ayağınıza getirmektir. Geri bildirim döngülerine dayalı organizasyonel ağ analizi sağlayarak şirketinizi bir adım öne taşımak önceliğimiz.

İletişim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

info@twiser.co

+90 111 111 11 11

Çalışan Bağlılığı

Çalışan bağlılığı, organizasyonda görevli olan kişilerin istek ve beklentilerinin şirketin vizyonu ile uyumlu olmasına dayanır. Çalışanlar bağlı olduğu organizasyonda kendilerini geliştirerek hedeflerine ulaşabileceklerine inandıklarında yaptıkları işten mutluluk duyarlar. Bu sayede şirketleri kazandıkça kendilerinin de kazanacağına olan inançları artar.

Yapılan araştırmalara göre işyerine bağlılığı güçlü olan çalışanların motivasyonları ve iş performansları diğer çalışanlara göre daha yüksektir. Organizasyonuna bağlı çalışanlar daha az devamsızlık yapma ve işten ayrılma eğilimine sahiptir.

Çalışanlarınızın şirketinize bağlılığını ölçmek ve performans artışı sağlamak hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Wokr'da Çalışan Bağlılığı

  • Belirlediğiniz aralıklarla çalışanlarınızın şirketinize olan bağlılığını ölçün.
  • Anında alınan geribildirimler sayesinde sorunun farkında olun.
  • Saptanan problemleri ortadan kaldırarak çalışanlarınızın bağlılığını arttırın.
  • Yapay zeka ve makine öğrenmesi desteği ile çalışanlarınız hakkında öngörülerde bulunun.
shield

Demo Talebi

En iyi insan kaynakları çözümünüzü 14 gün ücretsiz deneyin!

E-mail Adresiniz
Field is required!
Field is required!